نقاشي با پيچ توسط هنرمند آمريكايي


هنرمندي آمريكايي با پيچ نقاشي‌هاي زيبايي را چهره افراد مختلف به تصوير مي‌كشد تا بتواند هنر جديدي را ارائه كرده است.
هنرمندي آمريكايي با پيچ نقاشي‌هاي زيبايي را چهره افراد مختلف به تصوير مي‌كشد تا بتواند هنر جديدي را ارائه كرده است.
يك هنرمند ساكن كاليفرنيا آمريكا به خاطر سبك جديدي كه در نقاشي از خود ارائه كرده، اين روزها شهرت بسياري بدست آورده است. «اندرو مايرز» كه هنرمندي مجسمه‌ساز و نقاش بوده و در كارهاي ساخت و ساز هم دستي بر آتش داشته است، مدتي تصميم گرفت به كارهاي هنري نپردازد تا كار تازه‌اي را انجام دهد.
او كه از كارهاي معمولي خسته شده بود، دنبال مجسمه‌سازي به شكل «بهتر» رفت و پس از مدتها تفكر و تحقيق، به نقاشي با پيچ روي آورد. در اين خصوص گفت: «برايم كار كردن با سبك‌هاي گذشته بسيار سخت شده بود و مي‌خواستم كار جديدي انجام دهم. امروز هم اميدوارم با اين روش نقاشي، مردم را وادار به تفكر در مورد سبك و سختي‌هاي اين كار كنم».
مايرز در سبك جديدش، روي پنل‌هاي چوبي يا همان چوب‌هاي نئوپان، ابتدا كاغذهاي باطله دفترچه تلفن كه با سوژه مدنظرش مرتبط باشد را مي‌چسباند، سپس سوژه خود را روي آن كاغذها نقاشي كرده و در نهايت با ايجاد 8 تا 10 هزار سوراخ و پيچ‌هاي كه با ابعداد مختلف داخل چوب فرو مي‌روند، اثر هنري‌اش را تكميل مي‌كند.
اين هنرمند كه بدون استفاده از هيچ نرم افزاري و با تكيه بر قوه تخيلش طرح‌هايش را به سرانجام مي‌رساند، مي‌گويد: «سخت‌ترين و چالشي‌ترين بخش اين نقاشي‌ها پاك كردن طرح اوليه زير پيچ‌ها است كه گاهي پاك كردن رنگ‌ها بسيار سخت‌ مي‌شود زيرا بايد ابتدا اين رنگ‌ها كاملا پاك شود و سپس روي پيچ‌ها را رنگ‌آميزي كند.
کد خبر: 2655
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.