اسپانيا

هتل هاي برتر اسپانيا

Ayre Hotel Rosellon, Barcelona
Ayreهتل فقط چند قدم از sagradafa miliaدر بارسلونا فاصله دارد. چشم اندازه هتل پشت بام و تراس و برخي از اتاق هاي مهمان است. مبلمان هتل به سبك هندسي است و باعث دوست داشتني شدن اين هتل مي شود . ايستگاه مترو در نزديكي اين مكان قرا دارد.
ParadorHostal Dos Reis Catolicos
اين هتل يكي از قديمي ترين ساختمان هاي شهر سانتياگو دكامپوستلا است. كه در سال 1499 به عنوان يك بيمارستان و اسكان موقت براي سفر مسافران است. و به عنوان قديمي ترين هتل جهان شناخته شده است. بناي اين هتل تركيبي از مدرن و كلاسيك است و داراي امكانات لوكس در ساختمان مي باشد.
ME Madrid Reina Victoria
اين هتل داراي ساختار قوي مانند كاخ ويكتوريا رينا در مادريد پلازا دسانتاانا مي باشد. چشم اندازه ديدني دارد و هم چنين فضاي بزرگ براي رويداد ها و مجامع دارد . علاوه بر رستورانن معمولي و ميله و استخر و ابگرم و امكانات ورزشي و ... اين امكانات داراي زيبايي هاي طبيعي و مناظر چشم گير دارد .
Hotel Hacienda Na Xamena, Ibiza
ايبيزا معروف به بازي غني و يك محل عالي براي كشف شكوه درياي مديترانه است. طراحي مبلمان ساده است و چشم نواز است و اجازه مي دهد مهمان به بهبود برداري كامل از زيبايي هاي طبيعي بزرگ و بالكن در سوييت برسد. اين محل داراي رستوران و كافه و كلوپ درجه 1 مي باشد .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.